All for Joomla The Word of Web Design

Zajednica sportskih udruga grada Opatije.  Osnovana s ciljem razvitka i promicanja sporta.  Više O NAMA

Pobjeda Primorjaša na desetom izdanju turnira Brguljan

Izrezak2Mlađi kadeti Primorja EB pobjednici su desetog izdanja međunarodnog vaterpolskog turnira koji se svake godine održava na plivalištu u Voloskom, a posvećen je prvom predsjedniku VK Opatija, Krunoslavu Brguljanu.

Primorjaši su u uzbudljivom i neizvjesnom finalu, koje se zbog lošeg vremena odigralo na bazenu Kantrida, zasluženo slavili rezultatom 11 : 8 protiv domaćina turnira Opatije.

U utakmici za treće mjesto vaterpolisti Egera slavili su protiv KPK, peti je ukrajinski WPC Uzhgorod, šesti KOPE UVSE iz Budimpešte, na sedmo mjesto plasirala se Ljubljana Slovan pobjedivši u slovenskom derbiju momčad Kamnika, dok su posljednja dva mjesta zauzele ekipe Gyori VSE i Banja Luka.

Ukupno 25 utakmica u četiri dana korektno su odsudili suci Matej Blažić i Armando Kadirić kojima je u subotnjim utakmicama za plasman u dijeljenju pravde pomogao koparski međunarodni sudac Tomi Kavčič.

Za Opatijce su nastupili sljedeći igrači: Neo Bradetić, David Vičić, Nino Dešić, Dominik Kolak, Patrik Mandekić, Len Dujmić, Lucijan Dujmić, Marko Spes, Damjan Rubeša, Fran Pavlić, Vilim Kordiš, Artin Kurtiši, Viktor Šuša, Bartol Kolanović i Bože Galić predvođeni trenerom Danijelom Kancijanićem.

 

Rezultati turnira

1.kolo

Gyori VSE : VK Primorje EB  4 : 25 (0:9, 1:6, 1:5, 2:5)

ZF Eger : VK Opatija  5 : 10 (1:3, 0:2, 2:3, 2:2)

KPK : VD Kmanik  28 : 8 (7:3, 6:1, 8:2, 7:2)

VK Ljubljana Slovan : VK Banja Luka  15 : 3 (4:0, 3:2, 4:0, 4:1)

 

2.kolo

VK Primorje EB : KPK  17 : 10 (3:2, 5:2, 4:6, 5:0)

VK Opatija : VK Ljubljana Slovan  16 : 9 (3:1, 5:3, 3:1, 5:4)

KOPE UVSE : Gyori VSE  13 : 5 (3:3, 1:0, 5:0, 4:2)

WPC Uzghorod : ZF Eger  9 : 10 (3:3, 4:1, 0:2, 2:4)

 

3.kolo

KPK : KOPE UVSE  15 : 7 (2:0, 4:2, 4:1, 5:4)

VK Ljubljana Slovan : WPC Uzhgorod  6 : 12 (2:4, 0:4, 1:3, 3:1)

VD Kamnik : VK Primorje EB  13 : 30 (7:2, 1:13, 3:5, 2:10)

VK Banja Luka : VK Opatija  7 : 16 (0:5, 4:2, 1:7, 2:2)

 

4.kolo

KOPE UVSE : VD Kamnik  17 : 12 (3:3, 5:1, 3:2, 6:6)

WPC Uzhgorod : VK Banja Luka  14 : 7 (6:2, 2:1, 4:1, 2:3)

Gyori VSE : KPK  10 : 11 (0:3, 3:4, 5:2, 2:2)

ZF Eger : VK Ljubljana Slovan  10 : 7 (3:1, 2:2, 4:2, 1:2)

 

5.kolo

VD Kamnik : Gyori VSE  14 : 11 (2:4, 2:2, 7:0, 3:5)

VK Banja Luka : ZF Eger  5 : 17 (0:4, 0:6, 3:3, 2:4)

VK Primorje EB : KOPE UVSE  18 : 9 (3:3, 5:2, 5:2, 5:2)

VK Opatija : WPC Uzhgorod  10 : 4 (4:0, 2:0, 3:1, 1:3)

 

Utakmice za plasman

9.mjesto   Gyori VSE : VK Banja Luka  14 : 9 (5:3, 4:1, 4:2, 1:3)

7.mjesto   VD Kamnik : VK Ljubljana Slovan  5 : 19 (0:2, 3:6, 1:8, 1:3)

5.mjesto   KOPE UVSE : WPC Uzhgorod  6 : 17 (2:7, 0:4, 2:2, 2:4)

3.mjesto   KPK : ZF Eger  6 : 14 (0:5, 1:1, 2:4, 3:4)

1.mjesto   VK Primorje EB : VK Opatija  11 : 8 (3:2, 2:2, 4:3, 2:1)  

 

Izvor: Vatrepolo klub "Opatija 1981"

Foto: Vaterpolo klub "Opatija 1981"

Izvještaji

Pregledajte rezultate naših Članica i pojedinaca

SSGO.hr koristi kolačiće (eng. cookies) kako bi vam pružio bolje korisničko iskustvo i pratio statistiku posjeta. Klikom na 'Slažem se' dajete nam dopuštenje postavljanja kolačića na Vaše računalo.
Saznajte više Slažem se