All for Joomla The Word of Web Design

Zajednica sportskih udruga grada Opatije.  Osnovana s ciljem razvitka i promicanja sporta.  Više O NAMA

Aktivnosti ŠRK Ičići u kolovozu

Predsjednik Športsko ribolovnog kluba Ičići Dušan Benko izvjestio nas je o natjecateljskim aktivnostima kluba u kolovozu.

• 03.08.19.  11. JUNIORSKI KUP GALEB  – ŠRD GALEB RAŠA – Nastupila juniorska ekipa U12 Marin Rubinić 6 i Samanta Paulin 13, kao i U16 Dario Šepić 11 i Leonardo Paulin 18, ekpno 6.
  • 04.08.19.  TROFEJ PLOMINA - DŠM PLOMIN – ekipno natjecanje iz usidrene brodice, nastupili Luka Bučević i Mario Adamo zauzeli su 4 mjesto od 20 ekipe.
  • 11.08.19. TROFEJ CRNA PUNTA – DŠM KOROMAČNO – ekipni lov iz usidrene brodice, nastupili Mario Adamo – Luka Bučević, zauzeli 13 mjesto od 15 ekipa.
  • 17.08.19. ŠRK IČIĆI - KLUBSKO JUNIORI – lov s obale, nastupilo 12 takmičara U12: 1. Marin Rubinć, 2.Mario Miljević, 3. Viktor Hoszu ...., 2 takmičara U16: Istok Celin, 2.Dario Šepić.
  • 18.08.19. MEMORIJAL KAP. IGOR ŽIGANTO ŠRK IČIĆI – ekipni lov iz usidrene brodice, nastupilo 22 ekipe s 44 takmičara, pobjednik ŠRD KOSTRENA, 2.mjesto ŠRK IČIĆI u sastavu Mario Adamo – Ivo Benić a 3. Mjesto ŠRD PRELUK – Matulji.
  • 25.08.19. KUP VETERANA RIBON NOVIGRAD – ekipni lov iz usidrene brodce, nastupili Mario Adamo i Borislav Kinkela, zauzeli 3 mjesto od 15 ekipa.
  • 31.08.19. KUP PRELUKA – ŠRK PRELUK – Matulji, ekipni lov iz usidrene brodice, nastupili Luka Bučević i Petar Pobar, te zauzeli 7 mjesto od 14 ekipa.
  • Tijekom mjesca održavana je Mala škola ribolova i treninzi s podmlatkom.