All for Joomla The Word of Web Design

Zajednica sportskih udruga grada Opatije.  Osnovana s ciljem razvitka i promicanja sporta.  Više O NAMA

Buršić i Redžić na postolju u Čakovcu

Bursic Medimurje2019Na međunarodnom turniru u Čakovcu pod nazivom 23. MEĐIMURJE OPEN 2019 uzdanice Karate kluba Opatija Leon Buršić i Jana Redžić osvojili su zlatnu, srebrnu i brončanu medalju.Turnir je bio za sve uzraste od cicibana do seniora u katama i borbama pojedinačno i katama ekipno. Sam broj od 1.011 natjecatelja iz 118 klubova i 15 država govori koliko je bio jak ovaj turnir i koliko je teško bilo doći do odličja.

Iz našeg kluba je nastupalo troje natjecatelja u 5 kategorija među kojim je Leon  Buršiću kategoriji učenika - 42 kg osvojio 1. mjesto te u kategoriji mlađih kadeta - 41kg 3. mjesto.

Jana Redžić je u kategoriji učenica - 40 kg osvojila 2. mjesto dok u kategoriji mlađih kadetkinja - 40 kg nije uspjela doći do odličja.

U kategoriji juniora + 76 kg je radio Anton Baždarić koji na žalost nije uspio doći do odličja odnosno do plasmana - izvjestio nas je glavni trener Karate kluba Opatija - Dragutin Galina.

Fotografija: Karate klub Opatija