All for Joomla The Word of Web Design

Zajednica sportskih udruga grada Opatije.  Osnovana s ciljem razvitka i promicanja sporta.  Više O NAMA

YC Croatia: Roko Stipanović prvi na PH u klasi Laser Radial

PH RokoAktualni svjetski doprvak u klasi Laser 4.7 Roko Stipanovic na Prvenstvu Hrvatske koje se odvijalo u Kaštelima proteklog vikenda prešao je u “veću” klasu, Laser Radial, gdje je nastavio s vrhunskim rezultatima, te osvojio prvo mjesto. Vrhunski rezultat, u istoj klasi, ostvarili su i Marijan Radovic koji je osvojio trece mjesto, te Matija Reljanovic s osvojenim petim mjestom. U klasi Laser 4.7 Max Gjidera je osvojio 9. mjesto medu djecacima, dok je u klasi 420 Ana Petricic osvojila 4. mjesto u konkurenciji djevojcica.
Čestitke  takmičarima i trenerima, ustrajan rad pokazuje zavidne rezultate - poručio je tajnik Yacht Cluba Croatia, Petar Smojver.