All for Joomla The Word of Web Design

Zajednica sportskih udruga grada Opatije.  Osnovana s ciljem razvitka i promicanja sporta.  Više O NAMA

Aktivnosti ŠRK Ičići u prosincu 2019. g.

U mjesecu prosincu Športsko ribolovni klub Ičići sudjelovao je na nekoliko natjecanja i ostvario sljedeće rezultate:

- 08.12.19.  12. MEMORIJAL MARINO VALENTIN – ĐEKI – SRD ZUBATAC Lovran, nastupili smo s dvije ekipe IČIĆI I u sastavu Sava Dešković i Bosiljka Adamo koje su osvojile šesto mjesto i IČIĆI II u sastavu Filip Marković i Mario Adamo s osvojenim četrnaestim mjestom od 17 ekipa

- 15.12.2019.  NOVOGODIŠNJ KUP IČIĆI 2019. ZA JUNIORE  –   nastupilo je 13 natjecatelja u kategoriji U12 gdje je natjecatelj Gabrijel Car osvojio prvo mjesto i šesto mjesto u kategoriji U16. Sveukupno je nastupilo 55 natjecatelja svrstano u 12 ekipa, a članovi kluba ŠRK Ičići su zauzeli - IČIĆI III prvo mjesto, a IČIĆI I drugo mjesto

- 28.12.2019.  PUŠČADA – lov na lignje -  SRD JADRAN Opatija – po vrlo hladnom vremenu nastupio je 21 natjecatelj. Uglavnom se lovilo s obale. ŠRK Ičići je sudjelovao sa 3 juniora, 1 seniorkom i 2 seniora

- Tijekom mjeseca redovno je održavana Mala škola ribolova i treninzi s podmlatkom.

Izvor: ŠRK Ičići