All for Joomla The Word of Web Design

Zajednica sportskih udruga grada Opatije.  Osnovana s ciljem razvitka i promicanja sporta.  Više O NAMA

Anton Baždarić brončani na Prvenstvu Hrvatske

Bazdaric PH2020U subotu i nedjelju, 24. i 25. listopada 2020. godine održano je u Rijeci Prvenstvo Hrvatske u karateu za kadete, juniore i mlađe seniore u borbama pojedinačno.Na istom su nastupila 264 natjecatelja iz 60 klubova

Anton Baždarić, član Karte kluba Opatija radio je u kategoriji juniora +76 kg u kojoj je nastupalo 12 natjecatelja. U iznimno jakoj konkurenciji osvojio je brončanu medalju. Pobijedio je u 1. i 2. kolu, a izgubio u polufinalu odlukom sudaca kod rezultata 0:0. Nakon toga radi repasažnu borbu za 3.mjesto koju dobiva 2:0 i zasluženo osvaja brončanu medalju.

Čitaj više

Nova pobjeda Opatijaca

NKOpatija senioriNogometaši Opatije potvrdili su u 10. kolu da nisu slučajno u Sinj stigli kao najuspješnija gostujuća momčad u ligi.

Pobjedom protiv Junaka, momčad Zorana Bogolina nastavila je seriju pozitivnih rezultata na gostovanjima. Opatijska obrana opet je uspjela sačuvati svoju mrežu.

Čitaj više

Karate: Održano PH za mlađe uzraste

Drago i JanaProtekli vikend, 17. i 18. listopada 2020. g. održano je u Rijeci PRVENSTVO HRVATSKE za mlađe uzraste u borbama pojedinačno (2006. do 2012. godište). Na istom je nastupilo 488 natjecatelja iz 57 klubova. Zbog COVIDA-19 Prvenstvo je odrađeno po grupama i bez prisustva roditelja po svim epidemiološkim mjerama. Na tom Prvenstvu je sudjelovalo četvero naših natjecatelja i osvojene su 2 medalje (1 srebrna i 1 brončana) - izvjestio je predsjednik i trener Karate kluba Opatija, Dragutin Galina.

Čitaj više

Napokon 2. HRL

2hrl RKSeniorke Rukometnog kluba Liburnija Opatija nakon višegodišnjeg igranja u samom vrhu 3. HRL od ovoga tjedna i više nego zasluženo dobile su priliku zaigrati u višem rangu, te će tako od ove sezone  boje svojeg kluba braniti u 2. HRVATSKOJ RUKOMETNOJ LIGI - ZAPAD!!

Velike čestitke svim curama, trenerima i upravi na postignutom rezultatu i sretno u nastavku prvenstva u višem rangu!

Nogomet: Opatijci bolji od Grobničana

NK m.pioniriMlađi pioniri Opatije nastavljaju sa dobrim igrama i pobjedama. Ovaj put su na gostovanju na Mavrincima zasluženo savladali Grobničan. Iako je domaćin poveo, Opatijci su dominirali igrom tokom cijele utakmice te je najprije Pantelić izjednačio rezultat udarcem sa bijele točke u 29 min, a pogotkom Viskića u 34 min odlaze sa prednošću na odmor. U drugome poluvremenu pobjedu je potvrdio Lončarica u 60 minuti.