Zajednica sportskih udruga grada Opatije.  Osnovana s ciljem razvitka i promicanja sporta.  Više O NAMA

Šest odličja za KK Opatija na Eurocupu Istria 2022.

Eurocup Istria 2022Međunarodni karate turnir EUROCUP ISTRIA 2022. održan je ove subote u Poreču. Turnir se održao za uzraste od 6 godina do seniora i veterana u katama pojedinačno i ekipno i od 7 godina do mlađih seniora u borbama pojedinačno. Na istom je nastupilo 397 natjecatelja iz 49 klubova i 6 zemalja (Hrvatske, Slovenije, Italije, Austrije, Slovačke i BiH). Četiri Opatijke natjecale su u 6 kategorija i osvojile 6 odličja.

Lana Rogović je nastupila u ktg kadetkinja -54 kg i osvojila srebrno odličje.

Morena Jakovašić je radila dvije kategorije: ktg kadetkinja -54 kg i ktg djevojčica 13/14 godina -54 kg. U ktg kadetkinja je osvojila brončano odličje, a u ktg djevojčica zlatno odličje.

Jana Redžić je nastupila u dvije kategorije: ktg kadetkinja -61 kg i ktg djevojčica 13/14  godina -59 kg. Jana je u obje ktg osvojila brončano odličje.

Ela Redžić je radila kategoriju djevojčica 11/12 godina -49 kg i osvojila srebrno odličje.